Lietuvos XV urbanistinis forumas

Šančių desantas: V. Gelūnienė, V. Danilevičienė, E. Carroll. Nuotrauka Modesto Šerlinskio
Main Information

Aplinkos ministerija lapkričio 26 d. kviečia architektus, urbanistus, savivaldybių administracijų ir bendruomenių atstovus, nekilnojamojo turto vystytojus, miestų atsinaujinimu ir ateitimi besidominčius gyventojus į tradicinį Lietuvos urbanistinį forumą. Jis šiemet rengiamas jau penkioliktąjį kartą.

Pagrindinė forumo tema – „Urbanistikos kokybė šiandien: aktualijos, iššūkiai, perspektyvos“. Jo dalyviai diskutuos, kaip siekti kokybiškos urbanistikos, pasidalys nuomonėmis apie šalies miestų vystymosi prioritetus, aptars, kaip išlaikyti planavimo sistemos nuoseklumą.

ŽŠB atstovė V. Gelūnienė pristatys projekto "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bedruomenė" problemą ir veiklos procesus Veiklos - Genius Loci (sanciubendruomene.lt)

S V A R B U. Renginį bus galima stebėti ne tik Aplinkos ministerijos socialiniuose tinkluose, bet ir gyvai „Vaidilos“ teatre, A. Jakšto g. 9 Vilniuje. Pradžia 9:00 val.

Dalyvavimas gyvai galimas tik vadovaujantis LR Vyriausybės tvarka tik su Galimybių pasu. Registracijos anketa į gyvą renginį – https://bit.ly/3wFQSpg.

Date: Nov. 26, 2021

Time: 9 a.m. (EET)

Where: Vilnius, Jakšto g. 9

Our site saves small pieces of text information (cookies) on your device in order to deliver better content and for statistical purposes. You can disable the usage of cookies by changing the settings of your browser. By browsing our website without changing the browser settings you grant us permission to store that information on your device.

I agree