Neįvykęs susitikimas

Laiškas be atsakymo
Main Information

2019 m. lapkričio 13 d. Kauno savivaldybė pakvietė bendruomenės atstovus į pasitarimą dėl Nemuno krantinės projekto, bet jų nepriėmė.

Init TV tyrimo dėka sužinoję, kad Kauno savivaldybė vėl ruošia siurprizą Šančių gyventojams - atnaujinto Nemuno krantinės projekto pristatymą - kreipėmės į savivaldybę su prašymu įtraukti bendruomenę į projekto sprendimų priėmimus. Lapkričio 11 d. gavome kvietimą iš Kauno miesto tvarkymo skyriaus vyr. specialistės Rasos Brazauskienės dalyvauti Nemuno krantinės projekto pasitarime, kuris turėjo įvykti lapkričio 13 d. 15:30 val. Vėliau laikas buvo pakeistas į 16:00. Keturi bendruomenės atstovai, nutraukę savo darbo dieną, atvyko į savivaldybę. Likus 10 minučių iki susitikimo Rasa Brazauskienė telefonu, be komentarų, paaiškinimų ar atsiprašymo, atšaukė susitikimą. Į tolesnius paklausimus, kodėl susitikimas neįvyko, atsakymų nebuvo pateikta.

2019 lapkričio 14 d. bendruomenės pirmininkei paskambino Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Natalija Danielienė-Tsebriy ir paprašė suteikti informaciją apie tai, kas ir kada kvietė bendruomenę į susitikimą. Informacija buvo persiųsta, tačiau grįžtamojo ryšio nesulaukėme.

Date: Nov. 13, 2019

Time: 4 p.m. (EET)

Where: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al.

Our site saves small pieces of text information (cookies) on your device in order to deliver better content and for statistical purposes. You can disable the usage of cookies by changing the settings of your browser. By browsing our website without changing the browser settings you grant us permission to store that information on your device.

I agree