Juozapavičiaus pr. 11

nat
Pagr. informacija

ŽEMŲJŲ ŠANČIŲ BENDRUOMENĖ

Įmonės kodas 303497934, el.paštas: [email protected]

Vyriausybės atstovui Kauno ir Marijampolės apskrtityje

Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai

Kauno m. savivaldybės administracijos direktoriui

UAB „Miesto planas“direktoriui

UAB „Avadi“direktoriui

PRAŠYMAS

DAUGIABUČIO GYVENAMOJO PASTATO SU ADMINISTRACINĖMIS PATALPOMIS, A. JUOZAPAVIČIAUS PR. 11, KAUNE, STATYBOS PROJEKTO PRISTATYMĄ LAIKYTI NEGALIOJANČIU

2022-01-11

Kaunas

Prašome 2022 m. sausio 10 d., 17 val., nuotoliniu būdu per https://join.skype.com/OXmAzXJxlXGS platformą vykusį projekto pristatymą laikyti negaliojančiu, nes techniškai pristatymas vyko nesklandžiai: pristatymo metu Žemųjų Šančių bendruomenės nariams Genei Puzinienei, Virginijui Baranauskui bei pirmininkei Elenai Vanagaitei nebuvo galimybės pasisakyti, viena bendruomenės narė nebuvo prijungta prie pristatymo, dvi bendruomenės narės negalėjo susipažinti su pateiktais brėžiniais, nes jų ekrane nesimatė. Procedūra buvo nesklandi, nes į rašytines pastabas ir klausimus pokalbio langelyje nebuvo atsakyta ir sureaguota, pastabos nebuvo perskaitytos ar pakomentuotos. Dalyvaujantys asmenys nebuvo registruojami, todėl manome, kad atgalinio ryšio nebus ir po pristatymo. Garso kokybė buvo labai prasta, garsas buvo arba tylus arba trūkčiojantis arba skambėjo aidas.

Projekto pristatymo metu arch. G. Natkevičius galimai pateikė neteisingą informaciją teigdamas:

  1. kad naujas projektas yra skirtas Šančių bendruomenei, ir, tokiu būdu, leido manyti, kad buvo apklausta bendruomenė, ir, remiantis apklausos duomeninimis, buvo paruošti projektiniai pasiūlymai. Mūsų žiniomis tokia apklausa nevyko ir bendruomenė savo nuomonės dėl šio projekto poreikio niekam neteikė.
  2. G. Natkevičius teigė, kad projektiniai pasiūlymai atlikti siekiant kompromiso su bendruomene, tačiau bendruomenės nariai nei kartu, nei pavieniui su architektu iki viešo svarstymo šio projeko neaptarė.

Arch. G. Natkevičius galimai sąmoningai siekė pažeminti svarstyme dalyvavusius Šančių bendruomenės narius, pavadindamas bendruomenės pasididžiavimą - Šančių medinę architektūrą - „bakūžėlėmis” ir teigdamas, kad rajoną jis pats padarys įdomesniu miesto kvartalu su penkiaaukščiais namais.

Pristatymo metu G. Natkevičius demonstravo galią ir autoritetą ne kartą minėdamas savo nuopelnus ir apdovanojimus, pabrėždamas savo sėkmę ir nuvertindamas kituose projektinių pasiūlymų pristatymuose dalyvavusių bendruomenių atstovų nuomones, kaip netinkamas. G. Natkevičius prstatymo metu ne kartą siekė sumenkinti Šančių bendruomenės atstovų balsus ir įteigti, kad jų nuomonė yra klaidinga, nepaisant to, kad Žemųjų Šančių bendruomenė 2019 metais gavo Aplinkos ministerijos apdovanojimą už geriausią urbanistį metų kūrinį - vietos dvasios GENIUS LOCI puoselėjimą ir išlaikymą.

Manome, kad arch. G. Natkevičius elgėsi neprofesionaliai, neetiškai ir, galimai, nusikalstamai.

Dėl paminėtų priežasčių prašome šį pristatymą laikyti negaliojančiu.

Bendruomenės vardu - pirmininkė Elena Vanagaitė

Nuorodos:

Juozapaviciaus-pr.-11-vaizdine.pdf (kaunas.lt)

Juozapaviciaus-pr.-11-PP.pdf (kaunas.lt)

Data: 2022 m. sausio 10 d.

Laikas: 17:00 (EET)

Vieta: Virtualus renginys

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku