Jane's walk / Džeinės pasivaikščiojimas || FESTIVALIS

Janes WALK-Rolanda.png
Pagr. informacija

Kas yra Jane's WALK?

„Jane's Walk“ yra kasmetinis nemokamų tarptautinės bendruomenės pokalbių festivalis, įkvėptas Jane Jacobs.
Kiekvienų metų gegužės pirmąjį savaitgalį „Jane‘s Walk“ festivaliai vyksta šimtuose pasaulio miestų. Džeinės pasivaikščiojimai skatina žmones dalytis istorijomis apie savo rajonus, atrasti nematytus jų bendruomenių aspektus ir vaikščioti kaip būdą užmegzti ryšį su kaimynais.

2021 m. prie šio tarptautinio festivalio jungiasi ir Žemųjų Šančių bendruomenė, kuri siūlo pasivaikščiojimą po Šančių rajoną drauge. Tai galima įgyvendinti dviem būdais:

  • Registruojantis į gyvą ekskursiją drauge su Šančių gide Rolanda Girskiene
  • Išeiti į pasivaikščiojimą po Šančius pagal bendruomenės parengtus maršrutus.

Dėl epidemiologinės situacijos Lietuvoje Žemųjų Šančių bendruomenė siūlo patiems patogiu laiku, gegužės 8 d. saugiai dalyvauti festivalyje, keliaujant su draugais ar šeimos nariais po Šančių rajoną pagal bendruomenės parengtus maršrutus.

Žemųjų Šančių bendruomenė parengė tris maršrutus, kuriuos galėsite parsisiųsti žemiau esančiose nuorodose:

  • Gatvės meno Šančiuose maršrutas

(Parsisiųsti galima čia)

  • Pajausk, tai Šančiai - didysis maršrutas

(Parsisiųsti galima čia)

  • Pajausk, tai Šančiai - vaikų maršrutas

(Parsisiųsti galima čia )

Šie maršrutai ypatingi tuo, jog festivalio dieną, kiekviename iš jų yra numatytos GYVOS stotelės - susitikimai su Šančiuose kuriančiais, dirbančiais ir gyvenančiais žmonėmis. Tai galimybė pažinti rajoną per jų gyventojų pasakojimus ir kūrybą. Žemėlapyje rasite informaciją, kuriuo laiku gegužės 8 d. GYVOSIOS stotelės bus atviros susitikimams.

GYVA EKSKURSIJA vyks su Rolanda Girskiene. Pasivaikščiojimo metu savo pojūčiais patirsite tikrąją Šančių dvasią ir aplankysite vietas, kurios pasakoja istorijas.

Džeinės pasivaikščiojimas - gyva ekskursija su Rolanda Girskiene vyks gegužės 8 d. 11 val. Ekskursija nemokama. Dėl dabartinės epidemiologinės situacijos Lietuvoje, didžiausias ekskursijos dalyvių skaičius - 10 asmenų. Registracija vyksta iki gegužės 7 d, paspaudus šalia esančią ikonėlę - REGISTRUOTIS.

Užsiregistravusiems atsiųsime visą išsamią informaciją ir susitikimo taško koordinates.

PASIVAIKŠČIOKIME PO MIESTĄ, KURĮ MYLIME.

Vedėjai
Rolanda Girksienė.jpg Rolanda Girskienė

Data: 2021 m. gegužės 8 d.

Laikas: 11:00 (EEST)

Vieta: Šančių rajonas, Kaunas

Organizatoriai

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku