Naujojo europinio bauhauzo premija

Pagr. informacija
Naujojo europinio bauhauzo premijos konkurse iš daugiau nei 1,1 tūkst. projektų į finalą pateko ir kategorijoje „Bendrystės jausmo atgaivinimas“ laureato premija bei 20 tūkst. eurų apdovanojimas atiteko Žemųjų Šančių bendruomenės projektui „Genius loci: skaitmeniniai žemėlapių kūrimo įrankiai etiškai urbanizacijai"! Šis projektas yra EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų finansuojamo projekto "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" dalis. Prie jo įgyvendinimo aktyviai prisideda KTU, Bodø miesto savivaldybė ir Norvegijos bendruomenių asociacija „Vellenes fellesorganisasjon“. Projekto iš projekto vystytojų ir Šančių bendruomenės atstovei Carolinai Pailhe premiją įteikė Europos komisarė Elisa Ferreira.
Apdovanojimų įrašas: https://youtu.be/p2g2UKrgIRc
Su projektu susipažinti galite čia: Home | NEW EUROPEAN BAUHAUS (new-european-bauhaus.eu), Winner Virtual Exhibition | NEW EUROPEAN BAUHAUS (new-european-bauhaus.eu)
Projekto vadovė - Vita Gelūnienė

Data: 2022 m. birželio 11 d.

Laikas: 17:00 (EEST)

Vieta: Briuselis, Belgija

Vaizdo įrašas

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku