Dovydas prieš Galijotą: kaip Žemųjų Šančių bendruomenė savivaldybės buldozerį stūmė

sos
Pagr. informacija

Dovydas prieš Galijotą: kaip Žemųjų Šančių bendruomenė savivaldybės buldozerį stūmė | Europos žinios (europoszinios.lt)
O buvo taip…

Jau prieš dvejus metus Žemųjų Šančių bendruomenė surengė eitynes „Nemuno kelias“, kad atkreiptų dėmesį į Kauno valdžios buldozeriu stumiamą Nemuno Žemųjų Šančių krantinės gatvės projektą.

Negana to, kad bendruomenės niekas neklausė apie šio projekto poreikį, siekiant pagrįsti naujosios gatvės reikalingumą, be kitų argumentų, buvo nurodoma ir į tai, jog tokia gatvė Nemuno krantinėje numatyta dar 1929 metais.

Su šiuo projektu nesutinkantys šančiškiai tuomet savivaldybės netgi buvo kaltinami dėl užgrobtos valstybinės žemės, tačiau Nacionalinė žemės tarnyba jokių pažeidimų neaptiko. Įvairaus plauko dezinformacijos ir Kauno valdžios provokacijų būta ir daugiau, tačiau tąkart teisėtus bendruomenės lūkesčius taip pat patvirtino ir teismas, nurodęs savivaldybei išnagrinėti galimybę pakeisti bendrąjį planą.

Data: 2021 m. kovo 31 d.

Laikas: 00:00 (EEST)

Vieta: Virtualus renginys

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku