Lietuvos XV urbanistinis forumas

Pagr. informacija

Aplinkos ministerija lapkričio 26 d. kviečia architektus, urbanistus, savivaldybių administracijų ir bendruomenių atstovus, nekilnojamojo turto vystytojus, miestų atsinaujinimu ir ateitimi besidominčius gyventojus į tradicinį Lietuvos urbanistinį forumą. Jis šiemet rengiamas jau penkioliktąjį kartą.

Pagrindinė forumo tema – „Urbanistikos kokybė šiandien: aktualijos, iššūkiai, perspektyvos“. Jo dalyviai diskutuos, kaip siekti kokybiškos urbanistikos, pasidalys nuomonėmis apie šalies miestų vystymosi prioritetus, aptars, kaip išlaikyti planavimo sistemos nuoseklumą.

ŽŠB atstovė V. Gelūnienė pristatys projekto "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bedruomenė" problemą ir veiklos procesus Veiklos - Genius Loci (sanciubendruomene.lt)

S V A R B U. Renginį bus galima stebėti ne tik Aplinkos ministerijos socialiniuose tinkluose, bet ir gyvai „Vaidilos“ teatre, A. Jakšto g. 9 Vilniuje. Pradžia 9:00 val.

Dalyvavimas gyvai galimas tik vadovaujantis LR Vyriausybės tvarka tik su Galimybių pasu. Registracijos anketa į gyvą renginį – https://bit.ly/3wFQSpg.

Data: 2021 m. lapkričio 26 d.

Laikas: 09:00 (EET)

Vieta: Vilnius, Jakšto g. 9

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku