Resilient Cities: Connecting Wellbeing, Infrastructure & Cities

Pagr. informacija

VDU debatai „Atsparūs miestai: sujungiantys gerovę, infrastruktūrą ir miestus". Klausykitės doc. Dr. Jurga Bučaitė-Vilkė iš VDU Sociologijos katedros ir mokslininko, menininko, rašytojo ir praktiko iš Žemųjų Šančių bendruomenės Edo Carrollo nuomonės šiuo klausimu. „Transform4Europe Open Dual Lectures“ pateikia mokslininkų ir praktikų nuomones ta pačia tema. Resilient Cities: Connecting Wellbeing, Infrastructure & Cities - YouTube

Kaip užtikrinti, kad miestai palaikytų gyventojų gerovę ir išliktų atsparūs įvairiems iššūkiams? Vietos valdžios institucijoms, bendruomenėms ir įmonėms reikia žinių, priemonių ir rodiklių, kad būtų galima sukurti „gyvenančias“ miesto erdves, kurios veiksmingai skatintų miesto gyventojų gerovę.

Data: 2023 m. gegužės 4 d.

Laikas: 16:00 (EEST)

Vieta: L. Donskio biblioteka, VDU, Putvinskio g., Kaunas

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku