Nemuno krantinės gatvės nebuvimo šventė

Pagr. informacija

Balandžio 27d. sukanka vieneri metai nuo to laiko, kai gyva grandine susikibę rankomis nutiesėme Nemuno kelią. Ši sukaktis žymi jau metus besitęsiantį suinteresuotos visuomenės pasipriešinimą naujos gatvės statybai žaliojoje Šančių poilsio ir rekreacijos zonoje. Lygiai prieš metus Kauno savivaldybė, be diskusijų su miestiečiais, priėmė sprendimą čia nutiesti dvipusę automobilių gatvę. 6 tūkstančiai žmonių savo parašais pareiškė prieštaravimą šiam sprendimui. Praėjo metai, tačiau Kauno savivaldybės atstovai, ne kartą žadėję susitikti su suinteresuota visuomene, taip ir nerado reikalo tai padaryti. Nepaisant Žemųjų Šančių bendruomenės siekio taikiai išspręsti konfliktą dialogo būdu, savivaldybė su bendruomenės atstovais iki šiol bendrauja tik biurokratinėmis priemonėmis ir per mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomus savivaldybės teisininkus.

Minėdami vienerių metų Nemuno krantinės gatvės nebuvimo šventę, dėl pandemijos apribojimų susijungėme su sveikinimais ir palinkėjimais per zoom platformą. Visą dieną žmonės buvo kviečiami Nemuno kelio simbolį piešti ant dviračių tako.

LAIKAS: BALANDŽIO 25 D., šeštadienis, 18 VAL.

Data: 2020 m. balandžio 25 d.

Laikas: 18:00 (EEST)

Vieta: Dviračių takas, Nemuno pakrantė Šančiuose

Organizatoriai

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku