Deklaracijos įteikimas

Pagr. informacija
Kauno bendruomenių Deklaracijos įteikimas merui ir miesto tarybai 2019 birželio 18 d. Kauno savivaldybėje. Prie ŽŠB prisijungė atstovės iš Lampėdžių ir Centro bendruomenių.

Po deklaracijos įteiktimo, mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė išėjo susitikti su bendruomenių atstovais ir pasikvietė juos į savo kabinetą. Pokalbio metu ji pažadėjo surengti susitikimą, kuriame savivaldybės atstovai susitiktų su bendruomenėmis ir kalbėtų apie problemas, kurias sukėlė savivaldybės sprendimai. Šis pažadas niekada nebuvo įgyvendintas. ZSb Ir R.Šnapštienė : E. Carroll : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive

„Daugiau negu prieš mėnesį bandėme užsiregistruoti vizitui pas merą, bet iki šiol nebuvome priimti“, – sakė Žemųjų Šančių bendruomenės pirmininkė Vita Gelūnienė. Anot jos, gegužę paskelbtos Darnaus bendruomenių miesto įgyvendinimo deklaracijos adresatui – Visvaldui Matijošaičiui – įteikti nepavyksta. Dėl to būrys Kauno plėtra susirūpinusių gyventojų antradienį sugužėjo į savivaldybės posėdį."
Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/kaunieciai-neteko-kantrybes-nesulauke-mero-atsakymo-suguzejo-i-savivaldybes-posedi-56-1161234?fbclid=IwAR1jKC38kp5fbevQxIieaiLI6b38sIxhpiWGhChnmznkRYix1-dIZwQdQVo#.XQpfqWaJfhg.facebook&copied

Data: 2019 m. birželio 18 d.

Laikas: 09:00 (EEST)

Vieta: Kauno savivaldybė, Laisvės al. 96, Kaunas

Organizatoriai

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku