Kauno bendruomenių deklaracija

Deklaracija
Pagr. informacija

Reaguodama į Nemuno krantinės gatvės projektą, kuris nebuvo derinamas su bendruomene ir miestiečiais, 2019-05-14 ŽŠB pakvietė visas Kauno bendruomenes pasirašyti deklaraciją, kurioje iš savivaldybės reikalaujama gerbti gyventojų konstitucines teises, skaidriai informuoti visuomenę apie numatomus miesto plėtros darbus, nespręsti už bendruomenes, o tartis ir gauti jų pritarimą. Reikalaujama bendrabiauti su miesto bendruomenėmis visuose svarbiuose miestui projektuose.

Vita Gelūnienė Šančių bendruomenės fb sienoje paliko įrašą:

"KIEKVIENAS KAUNIETIS TURI GALIMYBĘ TIESIOGIAI KREIPTIS Į MERĄ

Šiandien, 2019 gegužės 15 d. nuvykome į Kauno m. savivaldybę, norėdami kreiptis į miesto merą Visvaldą Matijošaitį ir įteikti jam 14-os Kauno miesto bendruomenių pasirašytą Deklaraciją dėl skaidrios miesto plėtros.
Deklaracijos kopija buvo priimta dokumentų priėmimo langelyje, bet užsiregistruoti į priėmimą pas miesto merą nepavyko, nes neatliktos šios procedūros:
1. Turime sulaukti atsakymų į pateiktus dokumentus, terminas – 20 darbo dienų;
2. Jeigu mūsų netenkins gauti atsakymai, turime kreiptis į mero pavaduotoją ar kitą skyrių savivaldybėje, kuris sprendžia klausimus, tiesiogiai susijusius su pateiktais skundais, prašymais, pretenzijomis, Deklaracija ir t.t.;
3. Kai nepavyksta išspręsti mums rūpimų klausimų su mero pavaduotoju, galima registruotis pas miesto merą.
4. Meras gyventojus priima ne rečiau kaip kartą per 3 mėnesius. Artimiausias galimas susitikimas.....rugsėjį???!!!"

Meras su bendruomenių atstovais nesusitiko, mero pavaduotojai ar kiti atsakingi savivaldybės tarnautojai su bendruomenių atstovais nesusitiko, todėl bendruomenės Deklaraciją performatyviai įteikėme per Tarybos posėdį birželio mėn. 18 d.Data: 2019 m. gegužės 14 d.

Laikas: 17:00 (EEST)

Vieta: Miesto sodas, Kalantos susideginimo vieta, Laisvės al.

Organizatoriai

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku