Neįvykęs susitikimas

Laiškas be atsakymo
Pagr. informacija

2019 m. lapkričio 13 d. Kauno savivaldybė pakvietė bendruomenės atstovus į pasitarimą dėl Nemuno krantinės projekto, bet jų nepriėmė.

Init TV tyrimo dėka sužinoję, kad Kauno savivaldybė vėl ruošia siurprizą Šančių gyventojams - atnaujinto Nemuno krantinės projekto pristatymą - kreipėmės į savivaldybę su prašymu įtraukti bendruomenę į projekto sprendimų priėmimus. Lapkričio 11 d. gavome kvietimą iš Kauno miesto tvarkymo skyriaus vyr. specialistės Rasos Brazauskienės dalyvauti Nemuno krantinės projekto pasitarime, kuris turėjo įvykti lapkričio 13 d. 15:30 val. Vėliau laikas buvo pakeistas į 16:00. Keturi bendruomenės atstovai, nutraukę savo darbo dieną, atvyko į savivaldybę. Likus 10 minučių iki susitikimo Rasa Brazauskienė telefonu, be komentarų, paaiškinimų ar atsiprašymo, atšaukė susitikimą. Į tolesnius paklausimus, kodėl susitikimas neįvyko, atsakymų nebuvo pateikta.

2019 lapkričio 14 d. bendruomenės pirmininkei paskambino Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Natalija Danielienė-Tsebriy ir paprašė suteikti informaciją apie tai, kas ir kada kvietė bendruomenę į susitikimą. Informacija buvo persiųsta, tačiau grįžtamojo ryšio nesulaukėme.

Data: 2019 m. lapkričio 13 d.

Laikas: 16:00 (EET)

Vieta: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al.

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku