Nemuno krantinės rekonstrukcijos projektinių pasiūlymų pristatymas

Prieš naują kelią sukilusi Šančių benruomenė atvyko į projekto pristatymą
Pagr. informacija
Keli šimtai nepatenkintų šančiškių su plakatais ir vėliavomis atėjo į Nemuno krantinės rekonstrukcijos projektinių pasiūlymų pristatymą Kauno savivaldybėje ir garsiai išreiškė savo nepritarimą projektui.
„Antradienį Kauno miesto savivaldybėje vos per kelias minutes pristatyti Nemuno krantinės rekonstravimo projektiniai pasiūlymai, tarp kurių – naujos gatvės Šančiuose idėja. Užmojai ramioje Nemuno pakrantėje tiesti dviejų eismo juostų kelią sulaukė aršios kritikos. Didžioji savivaldybės salė prisipildė plakatais apsiginklavusių kauniečių, diskusija tęsėsi apie dvi valandas. Susitikimas baigėsi taip pat aistringai, kaip ir prasidėjo – gyventojų pažadu nenuleisti rankų.“
Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/gyventojai-nusvilpe-kauno-savivaldybeje-pristatyta-kontraversisko-kelio-paupyje-idejakontraversiska-kelia-paupyje-pristaciusios-kauno-valdzios-argumentas-gatve-numatyta-dar-1929-56-1137976?copied

Data: 2019 m. balandžio 30 d.

Laikas: 09:15 (EEST)

Vieta: Kauno m. savivaldybės didžioji salė, Laisvės al.

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: Prieš naują kelią sukilusi Šančių benruomenė atvyko į projekto pristatymą (muzika iš Šančių bendruomenės operos)

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku