Susitikimas su Kauno savivaldybės atstovais

Pagr. informacija

Pagaliau įvyko ilgai bendruomenės lauktas ir dvejus metus siektas susitikimas su Kauno savivaldybės atstovais dėl Nemuno krantinės gatvės projekto! Tai itin pozityvus žingsnis siekiant dialogo tarp bendruomenės ir savivaldybės!

Susitikimą prieš keletą savaičių inicijavo Šančių seniūnaitės ir ŽŠ bendruomenė. Į kvietimą atsiliepė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras, miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjas Nerijus Valatkevičius, miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis. Nuotoliniu būdu vykusio susitikimo metu administracijos atstovai įdėmiai klausėsi bendruomenės narių pasisakymų. Savo pasisakymais pabrėžėme, kad itin svarbu įgyvendinti savivaldos principus vykdant aplinkos projektus, kad dialogas tarp savivaldybės ir bendruomenės yra init svarbus, kad bendruomenė kuria Genius Loci projektą, kuriuo aktyviai rodo savo įsitraukimą į rajono kūrimą. Savo pageidavimus apibrėžėme glaustai: 1) koreguoti Kauno miesto bendrąjį planą ir atsisakyti Nemuno krantinės gatvės automobiliams, 2) parengti įtraukų Šančių kompleksinį planą ir 3) suformuoti kompleksinio Šančių rajono plano užduotį, remiantis projekto "Genius loci" rezultatais.

Data: 2021 m. gegužės 5 d.

Laikas: 15:00 (EEST)

Vieta: Virtualus renginys

Organizatoriai

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku