Šančinės 2022 / Šančiai jungia / Mandalų dirbtuvės

Šančinės 2022
Pagr. informacija

Kviečiame į Mandalų kūrimo dirbtuves!

Psichoanalitikas Karlas Gustavas Jungas laikė mandalą pasąmoninio “aš„ atspindžiu ir manė, kad mandalų piešimas jam leidžia išsiaiškinti emocines problemas bei siekti asmenybės pilnatvės. Jis kasdien savo bloknote nupiešdavo po mandalą, nes pamatė, kad kiekvienas piešinys atspindi jo vidinį gyvenimą tuo momentu ir pradėjo mandalas naudoti kaip priemonę fiksuoti savo „psichinę transformaciją”. K. Jungas mandalą vertino kaip archetipinį modelį, kurio pagalba žmogus gali pažvelgti į savo pasąmonę.
Mandala padeda žmogui peržiūrėti, iš naujo pergrupuoti ir susidėlioti tai, kas chaotiškai ir neharmoningai yra išbarstyta gyvenime.

Dirbtuvėms vadovaus mandalų kūrėja Rita Namikė.

Dalyvavimas mandalų dirbtuvėse nemokamas, visos reikalingos priemonės bus duotos. Nereikia jokio specialaus pasirengimo ar patirties.

Visi esate laukiami.

Registracija paspaudus mygtuką "registruotis" arba telefonu 869998499

Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Vedėjai
Rita Namikė

Data: 2022 m. spalio 15 d.

Laikas: 11:00 (EEST)

Vieta: Šančių biblioteka, Sandėlių g. 7

Organizatoriai

Partneriai

SADM

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku