D.I.V.E. mokymai II

Pagr. informacija

D.I.V.E. mokymai: apibūdink, interpretuok, vertink, įgalink. 2-ojoje mokymų ciklo sesijoje buvo pildoma laiko ir erdvės matrica, kurioje fiksuojami paveldo pokyčiai ir jų priežastys. Užsiėmimo vadovas - Vegard Kaasen Engen yra archeologas ir edukatorius, šiuo metu dirbantis Bodo savivaldybėje kultūros paveldo skyriuje. Jis yra atsakingas už D.I.V.E. proceso įgyvendinimą Bodo mieste.

Mokymai vyko nuotoliniu būdu, dalyvavo 21 narys iš ŽŠB ir KTU, 1 vedėjas, 1 vertėja. Mokymų trukmė - 3 val. Užsiėmimas verčiamas iš anglų ir lietuvių k.

Ši veikla yra projekto "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" dalis. Projektą finansuoja EEE ir Norvegijos finansiniai mechanizmai.

Vedėjai

Vedėjai
vegard photo.jpg Vegard Kaasen Engen

Data: 2021 m. kovo 22 d.

Laikas: 18:30 (EET)

Vieta: Virtualus renginys

Organizatoriai

Partneriai

Vaizdo įrašas

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku