4-ių metų Nemuno krantinės gatvės nebuvimo šventė

Pagr. informacija

Gegužės 6 d. 16 val. pakvietėme kaimynus susitikti prie Nemuno ir paminėti Nemuno krantinės gatvės nebuvimo 4-ąsias metines!

2019 balandžio 27 d. sukako ketveri metai nuo to laiko, kai gyva grandine susikibę rankomis nutiesėme Nemuno kelią. Ši sukaktis žymi besitęsiantį suinteresuotos visuomenės pasipriešinimą naujos gatvės statybai žaliojoje Šančių poilsio ir rekreacijos zonoje. Prieš keturis metus Kauno savivaldybė be diskusijų su miestiečiais, priėmė sprendimą prie Nemuno nutiesti dvipusę automobilių gatvę. 6 tūkstančiai žmonių savo parašais pareiškė prieštaravimą šiam sprendimui. 2022 metais Kauno savivaldybės atstovai, žadėję surengti kūrybines dirbtuves su suinteresuota visuomene, taip ir nerado reikalo tai padaryti. Žemųjų Šančių bendruomenė siekia taikiai išspręsti konfliktą dialogo, bendradarbiavimo ir kūrybos būdu. Bendruomenė įgyvendina tęstinį projektą "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė", kurio metu "iš apačios" kuria Šančių urbanistinę viziją. Šventės metu buvo renkamos žmonių vizijos, susijusios su Šančiais ir perkeliamos į Šančių vizijų žemėlapį.

Šventę pradėjo Šančių gidė Rolanda Girskienė, kuri 13 val. pakvietė į ekskursiją „Kaimynėli, labas!".

Data: 2023 m. gegužės 6 d.

Laikas: 16:00 (EEST)

Vieta: Dviračių takas Nemuno pakrantėje, Kaunas

Organizatoriai

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku