Arbatinė „Veranda“

Pagr. informacija

Tik vieną dieną per metus dirbančioje arbatinėje „Veranda“, įsikūrusioje privataus namo verandoje, ne tik buvo galima įsigyti Šančių jaunuomenės pagamintų naminių kepinių bei arbatos, bet ir atsisėdus prie stalų sodelyje juos skanauti, bendrauti ir dalytis istorijomis apie Šančius. Prie vieno iš stalelių kartu su šančiškiais ir svečiais sėdėjo ir paveldo ekspertas iš Norvegijos Bodo miesto savivaldybės, Vegard Kaasen Engen. Arbatinės lankytojai galėjo įsitraukti į Šančių paveldo dirbtuves D.I.V.E., kurias vedė svečias iš Norvegijos.

Arbatinė veikė nuo 13 iki 19 val. Jos entuziastingi kepėjai, padavėjai ir varikliukai buvo: Aurelija Žukauskienė, Una Carroll, Elzė Lankelytė, Kotryna Grigonytė, Urtė Daugėlaitė, Greta Daugėlaitė, Ed Carroll ir Vita Gelūnienė. Arbatinę aplankė apie 80 žmonių.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šį kartą, arbatinės veiklą parėmė kaimynai G. ir I. Vislavičiai.

Specialiai Šančinėms I-mą kartą arbatinė „Veranda“ buvo atidaryta 2020 m. Tuomet arbatinę aptarnavo 4 Šančiuose gyvenantys kepėjai iš trijų pasaulio šalių - Carolina iš Argentinos, Edas iš Airijos, ir Vita bei Aurelija. Ugnius "DJ International Farmer" kūrė muzikinę nuotaiką, o 6 jaunieji kaimynijos gyventojai - Una, Elzė, Kotryna, Urtė, Greta ir Dovydas buvo puikūs arbatinės padavėjai.

Žiniasklaida rašo: Šančinėmis bendruomenė primena norą išsaugoti žaliąsias erdves | KaunoDiena.lt

Renginys yra ir projekto ,,Genius Loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" dalis. Iš dalies finansuojamas EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų.

Vedėjai
vegard photo.jpg Vegard Kaasen Engen
Vita Gelūnienė

Data: 2021 m. rugsėjo 11 d.

Laikas: 13:00 (EEST)

Vieta: Šančiai, Krano 18-oji g.11

Organizatoriai

Partneriai

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: VERANDA

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku