„Dovanos“ išvyniojimas

Pagr. informacija

2021 kovo 20 d. buvo išvyniota Kauno savivaldybės „dovana“ Šančiams - Nemuno krantinės gatvės projektas.

„Žalumos projektas nepaliktų. Kai kur planuojama gatvė kritiniu atstumu priartėtų prie gyvenamųjų namų, būtų naikinamos treniruoklių ir vaikų žaidimo aikštelės. Kai kur dviračių takas „pakimba" ore, tuo patvirtindamas, kad landšafto formavimas būtų, tik be architektų ir be landšafto specialistų.

Karantino metu susirinko aktyvūs žmonės ir mes performatyviai atlikome kelio matavimo darbus. Mus palaikyti atvyko ir Lampėdžių bendruomenės atstovės ir žmonės iš kitų rajonų. Susirinkę žmonės buvo susirūpinę naujai planuojamu keliu. Ištiesėme gatvės maketą realioje vietoje ir pamatėme, kad gatvės trasa eina ne taip, kaip parodyta „Nemuno krantinės gatvės (nuo A. Juozapavičiaus pr. iki Kranto 11-osios g.) ir dviračių tako (nuo Nemuno krantinės g. iki Kranto 11-osios g.), Kaune, rekonstravimo techninis darbo projekto" paveikslėliuose. Realiai projektuojama gatvė vietomis netelpa tarp upės ir namų, asfaltu užklojamos žaidimų aikštelės, treniruoklių kompleksas, tik ką įrengtos šiukšlių dėžės. Akivaizdu, kad skvero statusą turinti teritorija pavirstų asfaltine dešra,“ - sako ŽŠB narė ir akcijos organizatorė E. Vanagaitė.

Akciją organizavo Žemųjų Šančių bendruomenė.

Akcijoje dalyvavo apie 50 žmonių.

Ar reikia gatvės Nemuno pakrantėje Šančiuose? (vimeo.com)

Kauno diena

Delfi

Kaunas Kas vyksta

Data: 2021 m. kovo 20 d.

Laikas: 11:00 (EET)

Vieta: Nemuno pakrantė, Šančiai, Kaunas

Organizatoriai

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: INIT TV žinios

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku