Pilietinio pasipriešinimo diena

Pagr. informacija

Pilietinio pasipriešinimo dieną įgyvendinome protesto akciją "Ieškome mero".

Ieškome Kauno mero - dabartinio, kad įsitikintume, jog jis egzistuoja ne tik reklaminiuose stenduose ir viešųjų ryšių kampanijose. Naujo, kuris ar kuri būtų socialiai atsakinga(-as) ir pilietiška(-as).

Jau keli metai kaip Kauno bendruomenės nesulaukia mero ir jo atstovų dėmesio sprendžiant svarbiausius miesto klausimus: miestas agresyviai urbanizuojamas, nyksta žalieji plotai, kertami medžiai, projektuojamos nepageidaujamos gatvės, statomi su aplinka nederantys daugiaaukščiai, uždaromos mokyklos ir vandenvietės, neskaidriai parduodami ir superkami visuomeninės paskirties sklypai ir pastatai, su miestiečiais nesitariama ir nepaisoma jų nuomonės. Kauno gyventojai ir bendruomenių organizacijos kviečia  pasidalinti savo aktualijomis ir pasakyti, ko jūs pasigendate iš miesto mero ir jo atstovų. Kokio mero ar merės ieškote jūs?

Ieškome mero - Skelbiu.lt

Penktadienį, gegužės 14 d. 17 val. apie šimtas kauniečių susirinko prie Kalantos paminklo kartu paminėti Pilietinio pasipriešinimo dieną, o po to pajudėjo link savivaldybės ir ten tęsė protesto akciją "Ieškome mero".

Renginyje dalyvavo apie 100 žmonių.

Organizatoriai:
Žemųjų Šančių bendruomenė
Aukštųjų Šančių bendruomenė
Lampėdžių bendruomenė
Kauno centro bendruomenė
Gegužės 1-osios profesinė sąjunga
Fridays For Future Kaunas

VŠĮ "Už švarią Lietuvą"

Kauniečių kantrybė tirpsta? Nebeapsikentę „vienvaldystės be stabdžių“ skelbia mero paiešką - LRT

Kelios dešimtys kauniečių penktadienio vakarą „ieškojo mero“: skambėjo ir kaltinimai, jog savivaldybė – Matijošaičio įkaitė - LRT

Prie Kauno savivaldybės susirinkę protestuotojai: Kaunui reikia naujo mero - DELFI

Protestuotojai Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui: „Išlįsk iš irštvos“ (lrytas.lt)

Prie savivaldybės rinkęsi protestuotojai ieško Kauno mero: populiariame portale patalpino skelbimą – Kas vyksta Kaune

Facebook

Data: 2021 m. gegužės 14 d.

Laikas: 17:00 (EEST)

Vieta: Miesto sodas, Laisvės al., Kaunas

Organizatoriai

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: Protestas "Ieškome mero"

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku