Šančinės 2021

Pagr. informacija

Šančinės - tai rajono kultūros šventė, organizuojama Žemųjų Šančių bendruomenės nuo 2015 metų.

Antrą rugsėjo šeštadienį nuo 10.00 val. ir sekmadienį nuo 12 val. visi visi dideli ir maži laukiami šioje šventėje!

Žiniasklaida rašo:

Šančinėmis bendruomenė primena norą išsaugoti žaliąsias erdves | KaunoDiena.lt

Ne vieną protestą surengusius Šančių gyventojus vis dar slegia didžiulis rūpestis: tai ne tik Šančių, o viso Kauno širdgėla - DELFI Miestai

Šančinių organizacinis komitetas +- 10 žmonių, dalyvavo apie 200 žmonių.

Programa:

ŠEŠTADIENIS

10.00 val. PASKAITA-DIRBTUVĖS ,,Pajausk krantą" (lekt. Laura Jankauskaitė-Jurevičienė ir prof. Jurga Vitkuvienė, KTU). Adresas: Kranto 14-oji g. 33. Registracija renginio vietoje.

12.00 val. EKSKURSIJA pėsčiomis po mūsų mielus Šančius ,,Krantų labirintai" su gide Rolanda Girskiene. Registruokitės iki rugsėjo 10 d. 20.00 val.

13.00 val. ARBATINĖ „Veranda“ įsikūrusi autentiškame mediniame name Kranto 18-oji g. 11, kur galėsite paragauti ir įsigyti namuose iškeptų skanumynų ir arbatos.

14.00 val. PAVELDO DIRBTUVĖS I-oji dalis, čia pat, šalia arbatinės, prasidės projekto ,,Genius Loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" kūrybinės dirbtuvės „Šančių paveldas", kurias ves Bodo miesto savivaldybės paveldo specialistas Vegard Kaasen Engen. Adresas: Kranto 18-oji g. 11. Registruotis: [email protected]

VEIKLOS PLIAŽE
14.00 val. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinys kvies atrakinti Lobių skryneles, įminti mįsles, piešti, kurti, žaisti... Veiks Knygų ir žaislų mainykla.
15.00 val. Abstrakčiosios tapybos terapija visiems mažiems ir dideliems. Nežinote, kas tai? Turėsite galimybę tai išbandyti!
15.30 val. Šančių ugniagesių pasirodymas, šaudymas ir Šančių klebono firminė kopūstienė!

Renginio muzikinę nuotaiką kurs DJ International Farmer.

Galima atsinešti ir išsikepti savo mėgstamų dešrelių ar zefyrų.

SEKMADIENIS, rugsėjo 12 d.

14.00 val. PAVELDO DIRBTUVĖS II-oji dalis. Projekto ,,Genius Loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" kūrybinės dirbtuvės „Šančių paveldas", kurias ves Bodo miesto savivaldybės paveldo specialistas Vegard Kaasen Engen.Adresas: Kranto 18-oji g. 11. Registruotis: [email protected]

Renginys yra ir projekto ,,Genius Loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" dalis. Iš dalies finansuojamas EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų.

Prisiminkime I-ąsias Šančinės 2015 m. Vicemeras: kultūros sostinė – tai ne tik fejerverkai | KaunoDiena.lt

Vedėjai
Rolanda Girksienė.jpg Rolanda Girskienė
vegard photo.jpg Vegard Kaasen Engen
lekt. Laura Jankauskaitė-Jurevičienė
lekt. Jurga Vitkuvienė

Data: 2021 m. rugsėjo 11 d.

Laikas: 10:00 (EEST)

Vieta: Žemieji Šančiai, Kranto 14 g. 33, Kranto 18-oji g. 11, pliažas ir kt.

Organizatoriai

Partneriai

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: Zigfrido Vaitkaičio video

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku