Dabarties žemėlapio dirbtuvės vaikams

Pagr. informacija

Šančių DABARTIES žemėlapio dirbtuvės vyko VDU klasikinio ugdymo mokykloje. Jų metu 6, 7 ir 8 klasių moksleiviai susipažino su sociotopų apibrėžimu ir viešosios erdvės atpažinimo, stebėjimo bei fiksavimo būdais. Veiklos metu moksleiviai dalyvavo psichogeografiniame aplinkos tyrime ir rinko duomenis lauke. Savo patirtis ir žinias moksleiviai perkėlė į interktyvų virtualų Šančių dabarties žemėlapį Dabarties žemėlapis - Genius Loci (sanciubendruomene.lt)
Dirbtuves vedė KTU statybos ir architektūros fakulteto dėstytojos. Dalyvavo 21 šeštokas, 23 septintokai ir 22 aštuntokai. Iš viso - 66 moksleiviai, 4 mokytojos. Trukmė - 8 val.
Ši veikla yra "Genius loci" projekto dalis, kuri yra finansuoja EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų ir Aktyvių piliečių fondo lėšomis.
Vedėjai
lekt. Jurga Vitkuvienė
lekt. Laura Jankauskaitė-Jurevičienė
doc. dr. Indrė Gražulevičiūtė-Vileniškė

Data: 2021 m. lapkričio 23 d.

Laikas: 08:00 (EET)

Vieta: Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokykla, Vokiečių g. 164, LT-45299 Kaunas

Organizatoriai

Vaizdo įrašas

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku