Šančinės 2022 / Kūrybinės dirbtuvės

Pagr. informacija

Kūrybinės dirbtuvės ,,Patirk Šančius DABAR”

Šančiai - tai ne tik atviros erdvės ir pastatai, tai - ir bendruomenė, kuri bendrai naudojasi viešosiomis erdvėmis, jas keičia, pritaiko savo poreikiams bei suteikia joms socialinę prasmę.

„Genius loci” projekto veikla, skirta Šančių viešųjų erdvių žymėjimui interaktyviame žemėlapyje „Dabartis”, vyko daugiau nei metus. Per šį laiką, žemėlapį kūrė šimtai gyventojų. Dabarties žemėlapis - Genius Loci (sanciubendruomene.lt) jau sukaupė virš 700 įrašų!

Deja, bet net ir geri dalykai turi pabaigą :) Kviečiame į paskutines kūrybines dirbtuves, kurios vyks „Šančinės 2022” metu! Dar kartą apžvelgsime geriausiai ir dažniausiai pasiekiamas Šančių viešąsias erdves, piešime savo judėjimo trajektorijas, remsimės savo patirtimi ir pildysime žemėlapį, palikdami jame savo pėdsaką. Kurdami „Dabarties” žemėlapį prisidėsite prie duomenų bazės, kurios pagrindu bus kuriama Šančių rajono urbanistinė vizija.

Šią veikla finansuojama Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų.

Vedėjai
lekt. Jurga Vitkuvienė
lekt. Laura Jankauskaitė-Jurevičienė

Data: 2022 m. spalio 1 d.

Laikas: 14:00 (EEST)

Vieta: Šančių pliažas, Nemuno pakratė ties Kranto 14-ąja gatve, Kaunas

Organizatoriai

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: "PATIRK ŠANČIUS DABAR"

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku