Informacijos skaitmeninimo mokymai

Pagr. informacija

Projekto "Interaktyvus Šančių GAMTOS žemėlapis: biotopai" mokymai vyko KTU Vaižganto progimnazijoje. Jų metu 8 b klasės moksleiviai susipažino su virtualiu žemėlapiu, jo galimybėmis kaupti informaciją ir ja dalintis su kitais. Projekto vadovė Vita Gelūnienė supažindino moksleivius su žemėlapio galimybėmis ir informacijos skaitmeninimo bei įkėlimo į virtualią platformą metodu. Savo patirtis ir žinias moksleiviai perkėlė į interktyvų virtualų Šančių gamtos žemėlapį. Dalyvavo 25 mokiniai ir 2 mokytojos. Veiklos trukmė - 4 val.

Šią veiklą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Veikla yra "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" projekto dalis.

Data: 2021 m. gruodžio 15 d.

Laikas: 10:00 (EET)

Vieta: KTU Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas

Organizatoriai

Partneriai

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku