Paskaita apie Šančių gamtą

Pagr. informacija

Šančių GAMTOS žemėlapio dirbtuvės vyko KTU Vaižganto progimnazijoje. Mokytoja Laima Lapinskienė skaitė paskaitą "Šančių gamta". Jos metu 8 b klasės moksleiviai susipažino su Šančių rajono gamtine aplinka, jos istorija ir saugotinomis teritorijomis bei rūšimis. Paskaitos tikslas - praplėsti mokinių žinias apie savo rajono gamtinę aplinką, paskatinti sąmoningumą domėtis gamta ir jos saugojimu. Savo patirtis ir žinias moksleiviai perkels į interktyvų virtualų Šančių gamtos žemėlapį.
Dirbtuves vedė Laima Lapinskienė, KTU Vaižganto progimnazijos mokytoja, dalyvavo 29 mokiniai. Trukmė - 4 val. Naudoti informacijos šaltiniai: GAMTA ŠANČIUOSE - Genius Loci (sanciubendruomene.lt)
Šią veiklą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Veikla yra "Genius loci" projekto dalis.

Data: 2021 m. gruodžio 8 d.

Laikas: 10:00 (EET)

Vieta: KTU Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas

Organizatoriai

Partneriai

Vaizdo įrašas

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku