Atminties žemėlapio dirbtuvės DOT II

Pagr. informacija

Nuotolinės kūrybinės dirbtuvės KTU Vaižganto progimnazijos moksleiviams ir mokytojams. Dirbtuvių metu taikoma dizainu grįsto mąstymo (Design oriented thinking) metodika ir kuriamas Šančių "Atminties" žemėlapis. Dirbtuvių trukmė - 4 val. Dalyviai - KTU Vaižganto progimnazijos 6-8 klasių moksleiviai. Darbas vyko grupėse po 5-7 mokinius. Iš viso buvo suformuotos 9 grupės. Grupių darbą moderavo KTU dėstytojai, bendruomenės savanorės ir mokyklos pedagogai. Jų metu buvo tęsiamas DOT (dizaino grįsto mąstymo) metodika paremtas Šančių Atminties žemėlapio kūrimo procesas. I-ajame užsiėmime dalyviai žymėjo savo regimuosius ir girdimuosius atsiminimus, o II-ajame dirbtuvių užsiėmime savo atsiminimus įkėlė į virtualų Šančių žemėlapį Atminties žemėlapis - Genius Loci (sanciubendruomene.lt). Video nuorodoje Šančių bendruomenės narė, KTU Statybos ir architektūros katedros dėstytoja, Laura Jankauskaitė-Jurevičienė išsamiai informuoja kaip naudotis Atminties žemėlapiu ir įkelti į jį informaciją.

Ditbtuvėse tęsė darbą 61 žmogus, dalyvavęs DOT I dirbtuvėse, iš jų - 4 vedėjai, 1 savanorė, 4 mokytojai. Sesijos trukmė - 4 val.

Dirbtuvės yra projekto "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" dalis. Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Vedėjai
prof. dr. Kęstutis Zaleckis
lekt. Laura Jankauskaitė-Jurevičienė
lekt. Jurga Vitkuvienė
doc. dr. Indrė Gražulevičiūtė-Vileniškė

Data: 2021 m. birželio 18 d.

Laikas: 09:10 (EEST)

Vieta: Virtualus renginys

Organizatoriai

Partneriai

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: Kaip įkelti informaciją į atminties žemėlapį

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku