Atminties žemėlapio dirbtuvės DOT I

Pagr. informacija

Nuotolinės kūrybinės dirbtuvės KTU Vaižganto progimnazijos 6, 7, 8 klasių moksleiviams ir mokytojams. Dirbtuvių metu taikoma dizainu grįsto mąstymo (Design oriented thinking) metodika ir kuriamas Šančių "Atminties" žemėlapis. I-ojoje sesijoje dalyvavo 76 dalyviai ir 4 vedėjai - KTU dėstytojai. Darbas vyko grupėse po 5-7 žmones 4 val. Iš viso buvo suformuota 10 grupių. Grupių darbą moderavo KTU dėstytojai, bendruomenės savanorės ir mokyklos pedagogai. Užsiėmimo metu KTU dėst. Vilma Balbierienė paskaitė paskaitą apie paveldą ir palikimą, KTU dėst. Kęstutis Zaleckis paskaitė paskaitą apie atmintį ir paveldą. Po to vyko praktiniai užsiėmimai grupėse, kurių metu buvo naudojamas Jamboard blonktnotas ir žymimi Šančių paveldo objektai.

Dirbtuvėse dalyvavo 76 dalyviai, iš jų - 2 savanorės, 9 mokytojai, 4 vedėjai, kiti - mokiniai. Sesijos trukmė - 4 val.

Dirbtuvės yra projekto "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" dalis. Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Vedėjai
prof. dr. Kęstutis Zaleckis
dr. Vilma Karvelytė- Balbierienė
lekt. Laura Jankauskaitė-Jurevičienė
lekt. Jurga Vitkuvienė

Data: 2021 m. birželio 17 d.

Laikas: 09:10 (EEST)

Vieta: Virtualus renginys

Organizatoriai

Partneriai

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: Paveldas ir palikimas

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku