Nemuno pakrantės vizijos pristatymas savivaldybėje

Pagr. informacija

Žemųjų Šančių bendruomenė ir KTU Statybos ir architektūros fakulteto mokslininkai susitiko su Kauno Kauno savivaldybės administracija tartis dėl Šančių rajono urbanistinės vizijos. ŽŠB ir KTU mokslininkai pristatė tarpinius projekto "Genius loci" rezultatus ir bendruomenės kūrybinėse dirbtuvėse sukurtą Nemuno pakrantės viziją.

  1. Vita Gelūnienė ir Kęstutis Zaleckis padarė pranešimą apie tyrimų rezultatus.
  2. Jurga Vitkuvienė padarė pranešimą "Automobilių eismo įtaka socialinei sąveikai: problemos ir gerosios praktikos pavyzdžiai."
  3. Laura Jankauskaitė-Jurevičienė padarė pranešimą "Nemuno pakrantės vizija: pirmųjų kūrybinių dirbtuvių rezultatai."

Susitikime dalyvavo apie 40 žmonių, tarp jų: Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Paulius Keras ir Gedeminas Barčauskas, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjas Nerijus Valatkevičius, Nemuno krantinės gatvės arch. Rimas Giedraitis, Šančių bendruomenės nariai ir kt. Trukmė - 3 val.

Data: 2022 m. gegužės 30 d.

Laikas: 17:00 (EEST)

Vieta: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al.

Partneriai

Vaizdo įrašas

Pavadinimas: Kauno vyr. urbanistas N. Valatkevičius

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku