Nemuno pakrantės vizijos pristatymas savivaldybei

Savivaldybės salė
Pagr. informacija

Žemųjų Šančių bendruomenė ir KTU Statybos ir architektūros fakulteto mokslininkai susitiko su Kauno Kauno savivaldybės administracija tartis dėl Šančių rajono urbanistinės vizijos. ŽŠB ir KTU mokslininkai pristatė tarpinius projekto rezultatus ir bendruomenės sukurtą Nemuno pakrantės viziją.

  1. Vita Gelūnienė ir Kęstutis Zaleckis padarė pranešimą apie tyrimų rezultatus.
  2. Jurga Vitkuvienė padarė pranešimą "Automobilių eismo įtaka socialinei sąveikai: problemos ir gerosios praktikos pavyzdžiai."
  3. Laura Jankauskaitė-Jurevičienė padarė pranešimą "Nemuno pakrantės vizija: pirmųjų kūrybinių dirbtuvių rezultatai."

Susitikime dalyvavo Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Paulius Keras ir Gedeminas Barčauskas, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjas Nerijus Valatkevičius, Nemuno krantinės gatvės arch. Rimas Giedraitis, Šančių bendruomenės nariai ir kt.

Data: 2022 m. gegužės 30 d.

Laikas: 17:00 (EEST)

Vieta: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al.

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku