Spaudos konferencija: „Genius loci" rezultatai ir balsavimas už Šančių viziją

Pagr. informacija

Spaudos konferencijoje pristatėme projekto „Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" (2020-2023) pasiekimus ir rezultatus. Pademonstravome, kaip veikia kartografavimo įrankiai, įgalinantys visuomenę demokratiškai kurti savo aplinką. Pristatėme Šančių „Atminties", „Dabarties" ir „Gamtos" žemėlapių tyrimų rezultatus bei jų pagrindu sukurtas 3 skirtingas Šančių rajono vizijas.

Susitikime dalyvavo projekto kūrybinė komanda, projekto įgyvendintoja Žemųjų Šančių bendruomenė ir partneriai iš KTU, Budės miesto savivaldybės bei Norvegijos bendruomenių asociacijos VFO.
Sveikinimo žodį pasakė Francesc Pla, Europos tarybos kultūros ir paveldo departamento atstovas. Projekto rezultatus pristatė projekto vadovė Vita Gelūnienė (Šančių bendruomenė) ir projekto partnerio vadovas dr. prof. Kęstutis Zaleckis (KTU Statybos ir architektūros fakultetas).

Po konferencijos vyko pertraukėlė ir vaišės, o po jų, 17:30 val. vyko detalus Šančių urbanistinių vizijų aptarimas ir balsavimas už vieną iš trijų vizijų.

Su informacija apie projektą galima susipažinti čia: Genius Loci - Šančių bendruomenė (sanciubendruomene.lt)

Išsami informacija apie visas projekto veiklas yra čia: Veiklos - Šančių bendruomenė (sanciubendruomene.lt)

Projektą finansuoja EEE ir Norvegijos finansiniai mechanizmai.

Vedėjai
prof. dr. Kęstutis Zaleckis
Vita Gelūnienė

Data: 2023 m. birželio 21 d.

Laikas: 15:00 (EEST)

Vieta: KTU bibliotekos amfiteatras, Studentų g. 48, Kaunas

Organizatoriai

Partneriai

Vaizdo įrašas

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku