Spaudos konferencija apie projekto „Genius loci" pasiekimus ir rezultatus

Pagr. informacija

Spaudos konferencijoje pristatysime trijų metų trukmės projekto „Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" pasiekimus ir rezultatus. 2021 metais projekto metu sukurti interaktyvūs žemėlapiai buvo apdovanoti Naujojo europinio bauhauzo prizu. Pademonstruosime, kaip veikia kartografavimo įrankiai, įgalinantys visuomenę demokratiškai kurti savo aplinką. Pristatysime Šančių „Atminties", „Dabarties" ir „Gamtos" žemėlapių tyrimų rezultatus bei jų pagrindu sukurtas 3 skirtingas Šančių rajono vizijas.

Susitikime dalyvaus projekto kūrybinė komanda bei organizatorė Žemųjų Šančių bendruomenė ir partneriai iš KTU, Budės miesto savivaldybės bei Norvegijos bendruomenių asociacijos VFO.

Projektą pristatys projekto vadovė Vita Gelūnienė (Šančių bendruomenė) ir projekto partnerio vadovas dr. prof. Kęstutis Zaleckis (KTU Statybos ir architektūros fakultetas).

Po konferencijos vyks vaišės.

Su informacija apie projektą galima susipažinti čia: Genius Loci - Šančių bendruomenė (sanciubendruomene.lt)

Išsami informacija apie visas projekto veiklas yra čia: Veiklos - Šančių bendruomenė (sanciubendruomene.lt)

Projektą finansuoja EEE ir Norvegijos finansiniai mechanizmai.

Vedėjai
prof. dr. Kęstutis Zaleckis
Vita Gelūnienė

Data: 2023 m. birželio 21 d.

Laikas: 16:00 (EEST)

Vieta: KTU biblioteka, Studentų g. 48, Kaunas

Organizatoriai

Partneriai

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku