Privatumo politika

Bendra informacija

Asociacija Žemųjų Šančių bendruomenė (toliau – Duomenų valdytoja) šia privatumo politika nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas. Privatumo politika nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte privatumo politiką, nes kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šiose privatumo taisyklėse. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje / socialinių tinklų paskyrose, nesinaudoti mūsų turiniu ir / ar paslaugomis.

Slapukai (cookies)

Kai rašote ar naršote šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad slapukai identifikuotų lankytojo naršyklę. Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis?

Jei paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas slapukas. Šis slapukas išsaugo įrašo, kurį paskelbėte, ID.

Vartotojų prisijungimo slapukai galioja 2 sav. nuo prisijungimo datos. Taip pat galimi trečiųjų šalių slapukai, pvz. Google Maps, Google reCAPTCHA, Cloudflare.

Kokius asmens duomenis mes renkame, saugome ir naudojame?

Svetainėje registruodamiesi į renginius ar atsakydami į Žemėlapio anketos klausimus tiesiogiai pateikiate šią informaciją:

  • Vardas
  • Pavardė
  • El. pašto adresas
  • Amžius
  • Apytikslė gyvenamoji vieta
  • Lytis

Netiesiogiai gaunama informacija

-Įrenginio informacija, t. y. IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui pasiekti, parametrai.

-Prisijungimo informacija, t. y. jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėse, ir bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme jūsų įrenginyje (slapukų politika pateikiama žemiau).

-Vietos informacija, t. y. įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums, kai naudojatės mūsų svetainės turiniu.

Kaip naudojame jūsų informaciją?

Surinktą informaciją galime naudoti šiais tikslais:

-pasirinkto renginio registracijai;

-tyrimų tikslams;

-turiniui (pvz. naujienlaiškiams) aktualiomis temomis siųsti*;

-sužinoti, kaip žmonės naudojasi mūsų teikiamomis internetinėmis paslaugomis, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį.

⃰ Informuojame, kad Jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.

Kur saugomi Jūsų įrašų duomenys?

Jūsų įrašų duomenys yra saugomi svetainės duomenų bazėje ir/ar serverio failų sistemoje.

Jūsų teisės

Mes garantuojame šių jūsų teisių įgyvendinimą ir bet kokios susijusios informacijos pateikimą, kai yra jūsų prašymas ar paklausimas:

-žinoti (būti informuotam) apie savo asmens duomenų tvarkymą;

-susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie tvarkomi;

Mūsų teisės

Tinklalapio administratoriai pasilieka teisę nepublikuoti Jūsų įrašo, jeigu jo turinys: pažeidžia trečiųjų šalių teises; skatina veiklą, kuri prieštarauja įstatymams ar sukelia civilinę atsakomybę; yra neteisingi, klaidinantys ar apgaulingi; turi įžeidžiančio, nepadoraus, pornografinio ar vulgaraus turinio; skatina diskriminaciją, rasizmą, nepakantumą, užgauliojimus; yra smurtą skatinančio turinio; skatina nelegalią ar kenksmingą veiklą. Tinklalapio administratoriai neatsako už įrašų turinio informacijos teisingumą.

Kur kreiptis?

Bet kokiu su asmens duomenų tvarkymu susijusiu klausimu prašome rašyti mums [email protected]

Ši svetainė jūsų įrenginyje išsaugo nedideles teksto rinkmenas (slapukus) tam, kad pateiktų tinkamesnį turinį arba statistikos tikslais. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Naršydami nepakeitę naršyklės nustatymų suteikiate mums leidimą išsaugoti šią informaciją jūsų įrenginyje.

Sutinku